Frequently Asked Questions

Here you can find most common questions regarding DDP

Bardzo bezpieczne narzędzie

Stan umysłu, który odczujesz podczas słuchania sesji audio, jest identyczny z tym, który naturalnie występuje u każdego człowieka przed samym zaśnięciem oraz rano, po przebudzeniu. Autohipnoza jest kompletnie bezpieczną metodą samo-rozwoju.

Czy mogę "zahipnotyzować" się zbyt mocno?

Zbyt głębokie zrelaksowanie się spowoduje, że zapadniesz w przyjemny sen. Oznacza to również, że nie będziesz słyszeć zawartości sesji i nie przyniesie ona rzadnych efektów poza wyspaniem się.

Czym są tony izochroniczne?

Tony izochroniczne są to równomiernie rozmieszczone tony pulsacyjne. Badania wykazały, że tony izochroniczne wykorzystane w specyficznych okolicznościach jako bodziec pozytywnie wpływają m.in. na redukcję lęków i obaw czy poprawę koncentracji. Tony izochroniczne pomagają w wytworzeniu wybranej aktywności umysłu, odpwiednich fal mózgowych - Gamma, Beta, Alpha, Theta, Delta.

Czy będę spać podczas słuchania?

Nie. Aby sesja audio dała pozytywne efekty, potrzebujesz słyszeć i używać swojej wyobraźni. Twoje ciało zrelaksuje się jak przed snem a umysł zostanie aktywny. To oznacza, że świadomie jak i podświadomie będziesz słyszeć całą zawartość sesji.

Czy mogę przerwać słuchanie podczas sesji?

Oczywiście, możesz przerwać słuchanie w każdej chwili. Możesz otworzyć oczy , rozciągnąć się i jesteś gotów. Przerwanie słuchania może spowodować, że nie osiągniesz porządanych efektów.

Czym są fale alpha, beta, theta, delta i gamma?

Gamma Stan gamma związany jest z kreatywnością, powstawaniem pomysłów, językiem, przetwarzaniem pamięci i różnymi typami uczenia się. Beta Pełne przebudzenie. Jest to stan, w którym większość ludzi przebywa w ciągu dnia i przez większość swojego świadomego życia. Alpha Przebudzony jednak zrelaksowany i nie przetwarzający zbyt wielu informacji. Znajdujesz się naturalnie w tym stanie kiedy budzisz się rano oraz tuż przed zaśnięciem. Wiele badań monitorujących aktywność EEG osób doświadczonych w medytacji wykazało u nich duży wzrost aktywności alpha. Theta Udowodniono, że stan theta jest stanem mentalnym bardzo przydatnym podczas hipnoterapii oraz w przypadku autohipnozy z wykorzystaniem nagranych afirmacji i sugestii. Delta Głęboki sen, bez marzeń sennych. Delta to najwolniejszy zakres fal mózgowych. Gdy stan delta jest aktywny Twoje ciało się leczy, regeneruje i resetuje swoje wewnętrzne zegary.

Czy tony izochroniczne są dla wszystkich?

Choć nie wykazano skutków ubocznych działania tonów izochronicznych, nie rekomenduje się korzystania z nich w przypadku: osób w ciąży, dzieci lub osób które cierpią na epilepsję.

Dlaczego hipnoza i wizualizacja?

1. Naturalna i wpełni bezpieczna metoda zmiany, która działa bezpośrednio na emocje i przekonania, które kształtują nasze zachowanie. 2. Autohipnoza jest określana jedną z najskuteczniejszych jak i najszybciej działających metod zmiany z której można karzystać nie wychodząc z domu. 3. Podczas każdej sesji zrelaksujesz swoje ciało i umysł co pomoże ci przywrócić balans.
Debug
General Params (4) Warnings (0) Errors (0) SQL Queries (6)