Jak to działaHipnoterapia jest to rodzaj terapii, która działa bezpośrednio na podświadomość człowieka. Podświadomość to nasze emocje, nawyki, nałogi, nasze zachowanie, skrypt naszego życia lub nasza pamięć i wspomnienia w niej zapisane.

Tym łatwiej jest rozwiązać problem, im bardziej jesteśmy zrelaksowani- to klucz do sukcesu. Jeśli dodamy do tego odpowiednio skonstruowane sugestie i trochę chęci - mamy komplet.Sugestie / Afirmacje  to odpowiednio przygotowane słowa, zdania, pomysły i idee, które  przekazujemy podczas sesji w celu uzyskania pozytywnej zmiany. W stanie podwyższonej uwagi umysłu, łatwiej jest coś w sobie naprawić lub odmienić. Taki stan jest naturalny dla każdego z nas, doświadczamy go zasypiając oraz podczas przebudzenia rano.Sesjach Audio pomożemy Ci zrelaksować się na tyle, abyś odpuszczając stres, był gotów dokonać w sobie dobrych zmian. Zadaniem naszych nagrań jest zbudowanie widocznych, pozytywnych zmian w Twoim samopoczuciu, większej stabilności emocjonalnej i szczęśliwszego życia na co dzień. Wyobraź sobie, że zyskujesz wolność od starych, złych emocji i prawdziwą pewność siebie, która jest odczuwalna w każdej sferze Twojego życia!30 dni- właśnie tyle powinno Ci to zająć. Ta magiczna liczba nie jest przypadkowa. Marzymy o tym, aby pomóc Ci rozwiązać problem, dokonać przemiany i chcemy to zrobić dobrze. Nie godzimy się na odsłuchanie Sesji Audio raz czy dwa i rzucenie jej w kąt, gdy któregoś dnia zabraknie Ci czasu, a kolejnego jesteś zbyt zmęczony. Nie ma wymówki! Sesja trwa ok. 20 minut, więc tyle na pewno znajdziesz dla swojej metamorfozy!Jaj przygotować się do słuchania?


Chyba miło Cię zaskoczymy, otóż nie musisz robić nic nadzwyczajnego; nadzwyczajny to będzie efekt :) Dobre słuchawki, wygodne i ciche miejsce, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzać- to jedyny wymóg. Resztą zajmiemy się my. Zmieniamy myślenie, a wraz z nim Twoje emocje i zachowanie! Na dobre!

Debug
General Params (4) Warnings (0) Errors (0) SQL Queries (5)